Jt Design Logo

Dekorator wnętrz radzi jak zwiększyć atrakcyjność pensjonatu.

Dekorator wnętrz radzi jak zwiększyć atrakcyjność pensjonatu.

Autor wpisu: JT DesignJT Design 1415 wyświetleń

JTDESIGN.PL - BLOG / Dekorator Wnętrz Wrocław

 

PORADY DEKORATORA WNĘTRZ, JAK ZWIĘKSZYĆ ATRAKCYJNOŚĆ TWOJEGO PENSJONATU.

Co decyduje o tym, że klienci wybierają dany pensjonat, hotel czy apartament? Dlaczego jedne mają pełne obłożenia niemal przez cały rok, a pozostałe świecą pustkami? Zastanawiasz się jak zwiększyć dochody pensjonatu? Dzięki współpracy z dekoratorem, wnętrza apartamentu doświadczą prawdziwej metamorfozy, a Ty zyskasz nową szansę na dochodowy biznes.

 

  1. Konkurencja nie śpi

 

Dziś, dzięki portalom ogłoszeniowym czy mediom społecznościowym, niezwykle łatwo jest porównać standard poszczególnych hoteli, pensjonatów, apartamentów. Pod uwagę nie tylko brana jest cena, ale przede wszystkim oferta i dostępność określonych udogodnień. Potencjalni klienci wnikliwie zapoznają się z opiniami gości, którzy zdecydowali się na pobyt u Ciebie.

Rynek jest trudny i konkurencyjny, dlatego warto zadbać o komfort gości i zapewnić im najwyższy standard. Profesjonalny dekorator wnętrz ustali profil Twojego hotelu oraz podpowie, czego oczekują Twoi klienci. Pamiętaj- im wyższy standard, tym więcej gości zawita w Twoje progi.

 

  1. Goście cenią komfort

Lubimy otaczać się pięknymi przedmiotami. Wszyscy chętnie przebywamy w harmonijnych, jasnych, przestronnych wnętrzach. Ważne jest pierwsze wrażanie. Nie pozwól więc, by niedopasowane meble, nieskompletowana pościel czy nadmiar bibelotów, zniweczył Twoją szansę na dochodowy biznes.

Niewielkim nakładem kosztów jesteś w stanie odnowić wnętrze. Nadać mu pożądanego stylu i charakteru. Czasem wystarczy zmienić kolor ścian, usunąć stary dywan, zawiesić lustro i postawić zapachowe świece, a apartament całkowicie zmieni oblicze.

Nie traktuj aranżacji wnętrz jako wydatku na wyrost. To inwestycja, która pozwoli Ci przyciągnąć nowych gości, często z zasobniejszym portfelem. To krok do zwiększenia zysków z działalności.

 

  1. Jasno i przejrzyście

Wybierając kolor wnętrza, zdecyduj się na jasne kolory- biele, szarości, odcienie pastelowe. Jasny kolor optycznie powiększy pokój. Sprawi, że wyda się bardziej przestronny, schludny i …czysty. Jeśli wnętrze jest niewielkie, o małej ekspozycji na światło dzienne, zastosuj odpowiednie oświetlenie i nie zapomnij o dużym lustrze, które nada optycznie przestrzeni i dodatkowo rozświetli pokój. Łagodne barwy sprzyjają wypoczynkowi i wyciszeniu. Jeśli chcesz zniwelować jednolity kolor ścian, wybierz jedną ze ścian- bądź jej fragment i połóż wzorzystą tapetę, która przełamie monotonię.

 

  1. Diabeł tkwi w szczegółach

Czasem nawet niewielka zmiana może wpłynąć na wzrost liczby osób zainteresowanych noclegiem. Zadbaj, by dodatki były idealnie dopasowane do stylistyki i koncepcji wnętrza. Zasłony, pościel, narzuta na łóżko, dywan, lampki nocne- wszystko powinno współgrać ze sobą. Niewielkim nakładem kosztów możesz stworzyć harmonijne, stylowe i przytulne wnętrze.

Tak naprawdę, to detale decydują o odbiorze całości. Zatroszcz się o miłą niespodziankę dla swoich gości. Coś, co uprzyjemni im pobyt w Twoim pensjonacie. Mogą to być np. szlafroki kąpielowe, komplet mini kosmetyków, zestaw kawowy czy darmowe wi-fi. Takie drobiazgi pokażą, że dbasz i troszczysz się o potrzeby Twoich klientów.

 

  1. Dobre zdjęcia równie ważne

Zdecydowałeś się oddać wnętrze w ręce dekoratora wnętrz i dokonać metamorfozy? Nie zapomnij pochwalić się efektami. Zaproś do współpracy fotografa, który zrobi profesjonalne zdjęcia- wyeksponuje ważne elementy i sprawi, że wnętrze wyda się przestronne. Opublikuj zdjęcia na stronie internetowej i w serwisach ogłoszeniowych. Pamiętaj, ze klient kupuje oczami. Zadbaj, by wyróżnić się na tle konkurencji.

 

  1. Dekorator wnętrz potrzebny od zaraz

Dekorator wnętrz to osoba, które posiada odpowiednie kompetencje oraz doświadczenie. Z łatwością określi słabe i mocne punkty wnętrza. Podpowie jak ukryć niedoskonałości, jak podkreślić atuty. Przygotuje kosztorys i oszacuje, jakie zmiany możliwe są w określonym budżecie. Skorzystanie z pomocy i wsparcia dekoratora wnętrz, pozwoli uniknąć nietrafionych inwestycji i zbędnych kosztów.

 

  1. Metamorfoza w dobrych rękach

Ogranicza Cię budżet? Nie masz pomysłu na aranżację? Skorzystaj z usług dekoratora wnętrz, który przeanalizuje aktualny wystrój wnętrz i doradzi jak zaaranżować przestrzeń. Pomoże wyeksponować warte uwagi miejsca i detale, ukryje to, czym chwalić się nie warto. Doradzi dobór odpowiedniej kolorystyki, materiałów i dodatków. Współpraca z dekoratorem wnętrz to dobra inwestycja.


Kontakt

Nazwa firmy:
Biuro projektowe JT DESIGN Justyna Tatys
Adres:
Galeria Wnętrz Domar
:
ul. Braniborska 14
:
53-680 Wrocław
Telefon:
+48 602 123 085
E-mail:
biuro@jtdesign.pl
WWW:
www.jtdesign.pl